Dień Otwartych Drzwi oraz XIV Świętokrzyska Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Wersja do wydrukuPDF version

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do wzięcia udziału w Dniu Otwartych Drzwi (DOD) oraz XIV Świętokrzyskiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych, które odbędą się 30 czerwca 2019 r. w Modliszewicach.

Dzień Otwartych Drzwi organizowany jest w Świętokrzyskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego corocznie i cieszy się dużą popularnością wśród rolników i mieszkańców obszarów wiejskich województwa świętokrzyskiego oraz sąsiednich regionów. Stałym elementem wystawy jest prezentacja wielu odmian roślin uprawnych i nowych technologii stosowanych na polu doświadczalnym.

Wszystkich zainteresowanych rolnictwem, hodowlą zwierząt oraz ogrodnictwem serdecznie zapraszamy. Dzień Otwartych Drzwi to także wspaniała atrakcja dla całych rodzin - dzieci mają szanse zobaczyć z bliska wspaniałe okazy zwierząt gospodarskich i nowoczesne maszyny rolnicze, a rodzice nabyć produkty tradycyjne, wyroby rękodzielnicze, sadzonki kwiatów i drzewek oraz zapoznać się ze sprzętem i urządzeniami, które mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w gospodarstwach rolnych. Zwiedzającym umilać czas będą dodatkowo zespoły ludowe oraz występy świętokrzyskich artystów. DOD to wspaniała impreza na świeżym powietrzu i doskonała okazja na ciekawe spędzenie czasu.

Dodatkową atrakcją tegorocznego Dnia Otwartych Drzwi będzie jarmark produktów regionalnych marki Świętokrzyska Kuźnia Smaków.