Dni Otwarte Funduszy Europejskich 18-21 maja 2017 r

Wersja do wydrukuPDF version

Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu promującym dobre pomysły na wykorzystanie Funduszy Europejskich oraz przedsiębiorczych postaw w prowadzeniu działalności gospodarczej, które mogą stać się inspiracją dla innych.

18-21 maja rusza IV edycja ogólnopolskiej akcji promującej Fundusze Europejskie. Od 3 lat cieszy się ona dużym zainteresowaniem odwiedzających. W poprzednich edycjach w całym kraju odbyły się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Udział w tej akcji jest okazją do szerokiej promocji działalności i usług z nią związanych, również dla tych, którzy funkcjonują wyłącznie na rynku lokalnym.

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w dniach od 18 do 21 maja 2017 r.

Weź udział w największym wydarzeniu promującym dobre pomysły na wykorzystanie Funduszy Europejskich oraz przedsiębiorczych postaw, które mogą stać się inspiracją dla innych.

Akcja ta od 3 lat cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających. W poprzednich edycjach w całym kraju odbyły się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

Organizatorem DOFE jest Ministerstwo Rozwoju, które wraz z partnerami akcji wspiera promocję wszystkich wydarzeń odbywających się podczas Dni Otwartych.

Udział w tej akcji jest okazją do szerokiej promocji działalności i usług z nią związanych, również dla tych, którzy działają wyłącznie na rynku lokalnym.

Biorąc udział w DOFE, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego wydarzenia. Wystarczy, że od 18 do 21 maja 2017 r. otworzysz swoją siedzibę albo udostępnisz za darmo lub ze zniżką to, co oferujesz na co dzień.

 

Już dziś możesz zgłosić się do akcji - Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

KROK 1. Wejdź na stronę internetową www.dniotwarte.eu.

KROK 2. Kliknij w zakładkę „Dołącz do akcji” (link: https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas) . Wypełnij formularz i przedstaw swój udział w akcji.

KROK 3. Zapoznaj się z regulaminem akcji (link: https://dniotwarte.eu/regulamin)

KROK 4. Kliknij „Wyślij”

  

UWAGA: Śpiesz się z decyzją. Zgłoszenia zbierane są do 24 kwietnia 2017 r.

 

Zapraszamy!

Więcej informacji o akcji na stronie dniotwarte.eu/o-akcji (link: https://dniotwarte.eu/o-akcji) .

Pliki do pobrania: 
ZałącznikWielkość
Image icon PLAKAT2.359999999999999875655 MB
Data: 
wtorek, 2 Maj, 2017 - 11:15