Drodzy Strażacy

Wersja do wydrukuPDF version

Przekazuję wyrazy głębokiego szacunku i wielkie podziękowania dla Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej z Opola Lubelskiego oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Wilków oraz gmin sąsiednich. Dzięki efektywnej współpracy jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym udało się pokonać żywioł.

To co zrobiliście w ostatni weekend, gdy paliło się ponad 20 hektarów lasu w Rogowie, to przejaw wielkiego profesjonalizmu, poświęcenia i heroizmu. Dzięki Wam możemy spokojnie zasypiać w nocy, ponieważ możemy być pewni, że gdy stanie się coś złego, to ludzie z wielkim oddaniem i zaangażowaniem będą nas ratowali. Zarówno strażacy zawodowi jak i ochotnicy – jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc!

Szczególne słowa uznania kieruję do Zastępu Młodzieżowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Polanowskiej- jesteście przyszłością OSP!

Szanowne członkinie Stowarzyszenia Kobiet Rogowianki w Rogowie jak zwykle nie zawiodły i wzmacniały Strażaków swoimi specjałami- dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!

GALERIA

Wójt Gminy Wilków

Daniel Kuś

Data: 
poniedziałek, 8 Kwiecień, 2019 - 14:45