Informacja dotycząca przyjmowania wniosków o dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest na 2016 rok

Wnioski mogą składać osoby fizyczne nie będące przedsiębiorcami, posiadające tytuł prawny do nieruchomości, na której zalegają wyroby zawierające azbest w terminie do 20 listopada 2015 r.

Do wniosku  należy dołączyć aktualny dokument potwierdzający tytuł prawny do nieruchomości związanej z w/w inwestycją (kopia aktu notarialnego a w przypadku  gdy do nieruchomości prawo własności posiada kilka osób pisemna zgoda poszczególnych współwłaścicieli).

Dotacja będzie udzielona w formie bezgotówkowej tj. poprzez finansowanie prac polegających na demontażu, zbieraniu, transporcie i unieszkodliwianiu wyrobów zawierających azbest z terenu  nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Wilków.

Program realizowany będzie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku gminy Wilków o dofinansowanie zadania z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. .

Wykonawcą zadania obejmujące powyższe prace na terenie gminy będzie firma wyłoniona przez Urząd Gminy. Dofinansowaniem nie będą objęte koszty związane z zakupem i montażem nowych pokryć.

Dodatkowych informacji można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy Wilków pokój 204 lub pod nr telefonu (81) 828 10 02 w. 213.

poniedziałek, 18 Maj, 2015 - 19:45