Komunikato przydatności wody do spożycia z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę Rogów, gmina Wilków

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opolu Lubelskim, informuje, że w badaniach jakości wody przeprowadzonych w dniu 17.06.2019 r. z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę Rogów, gmina Wilków, zaopatrującego następujące miejscowości: Rogów, Dobre, Wólka Polanowska, Polanówka, Podgórz, nie stwierdzono przekroczeń parametrów mikrobiologicznych..
Woda nadaje się do spożycia
Woda może być używana bez ograniczeń: do przygotowania posiłków, mycia spożywanych na surowo owoców i warzyw, mycia naczyń, mycia zębów, kąpieli.
Opole Lubelskie, dnia
Z uwagi na uzdatnianie wody w procesie dezynfekcji podchlorynem sodu, zmianie może ulec smak i zapach wody.

Pliki do pobrania:
PDF icon komunikat rogów.pdf162.1599999999999965894 KB