Koniec roku szkolnego początkiem emerytury

Wójt Gminy Wilków Pan Daniel Kuś, uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej i Gminazjum w Wilkowie dziękowali odchodzącym na emeryturę: Pani Dyrektor Bożenie Rządkowskiej oraz Pani Joannie Rządkowskiej za wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie, za każdy dzień spędzony z nimi. Dziękowali za cierpliwość i wyrozumiałość, za to że pomagały w trudnych chwilach i za to, że czuli się w szkole bezpiecznie. Dziękowali za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę.
Następnie życzyli, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał dobry humor, aby znalazły czas dla siebie, na realizację swoich pasji. Życzyli również dobrego zdrowia, ciepła i spokoju w życiu osobistym.
Przez wiele lat Starały się jak najlepiej, najrzetelniej przekazać wiedzę i umiejętności niezbędne do wypełniania zadań spoczywających na szkole.  Wszyscy pracownicy szkoły wyrazili ogromną wdzięczność, bo zawsze, nawet w trudnych chwilach, pomagały i dzieliły się własnym doświadczeniem. Mimo wielu zajęć i trosk miały czas dla swoich współpracowników, dodając otuchy i pomagając znaleźć optymalne rozwiązania.

piątek, 21 Czerwiec, 2019 - 07:45