LVI Sesja Rady Gminy Wilków

LVI, sesja Rady Gminy Wilków, odbędzie się w dniu 16 marca 2018 roku  (piątek) o godzinie 1400  w Sali Narad Urzędu Gminy w Wilkowie.

Projekt porządku obrad:

1. Otwarcie sesji ;
  2. Przedstawienie proponowanego porządku obrad;
  3. Przyjęcie protokołów:
  • Nr LIV/2018 z dnia 06 lutego 2018 r.
  • Nr LV/2018 z dnia 15 lutego 2018 r.
  1. Interpelacje i zapytania;
  2. Podjęcie uchwał:
  • w sprawie podziału Gminy Wilków na okręgi wyborcze,
  • w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Wilków w 2018 r.
  • w sprawie ustalenia szczególnych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia i mieszkaniach chronionych,
  • w sprawie zmiany uchwały Nr XXXVIII/121/2013 Rady Gminy Wilków z dnia 30 stycznia 2013 r. w sprawie wybory metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty i ustalenia stawki opłaty za pojemnik,
  • w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w formie przetargu nieograniczonego nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Dobre.
  • w sprawie zmian wieloletniej prognozy finansowej,
  • w sprawie zmian budżetu Gminy na rok 2018.
  • w sprawie podziału Gminy Wilków na obwody glosowania i ustalenia ich granic, numerów i siedzib obwodowych komisji wyborczych.
  1. Sprawy różne i wolne wnioski.
  2. Zakończenie obrad.
środa, 14 Marzec, 2018 - 10:15