Podsumowanie Turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Wilków.

W dniach 3 i 10 lutego 2019 roku w budynkach szkoły podstawowej w Wilkowie, odbyła się kolejna edycja turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Wilków. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Wilków Pan Daniel Kuś a organizatorem UKS „Powiśle” działający przy szkole podstawowej w Wilkowie. Zawody odbywały się w kategorii 2004 i młodsi, zarówno dziewcząt jak i chłopców, oraz kategorii open. W całej imprezie brało udział blisko 60-ciu zawodników, wśród których było wielu uczniów oraz absolwentów szkół z terenu gminy Wilków. Po długiej i pasjonującej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Wyróżniający się zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy a zwycięzcy w każdej kategorii dodatkowo puchar.

Zwycięzcy:

Kategoria 2004 i młodsi dziewczęta:

1.  Wiktoria Stateczna,
  2. Oliwia Kuś,
  3. Anna Dymek,
  4. Patrycja Sanecka,
  5. Eryka Stateczna,

Kategoria 2004 i młodsi chłopcy:

1. Karol Rożek,
  2. Damian Gorgol,
  3. Maciej Kozak,
  4. Piotr Lasota,
  5. Michał Zyska,

Kategoria OPEN:

1. Damian Kwiatek,
  2. Jakub Pietroń,
  3. Tomasz Wycisłowski
  4. Michał Czajka,
  5. Sławomir Rybak,

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

GALERIA Kategoria 2004 i młodsi dziewczęta i chłopcy

GALERIA Kategoria OPEN