ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W DEBACIE SPOŁECZNEJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Wilków do udziału w Debacie Społecznej organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Opolu Lubelskim, dotyczącej konsekwencji prawnych i zdrowotnych zażywania tzw. „dopalaczy”, narkotyków, środków odurzających.

Wskazane przedsięwzięcie jest realizacją rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań pod nazwą „Razem Bezpieczniej”. Program ten ma na celu rozpoznanie oczekiwań społeczności lokalnej oraz samorządów wobec opolskiej Policji.

Przedmiotowa debata obejmować będzie szeroko rozumiane poczucie bezpieczeństwa i porządku publicznego, szczególnie wśród młodzieży. Organizatorzy Debaty pragną, aby była ona przyjęta jako społeczna forma bezpośredniego komunikowania się Policji ze społeczeństwem w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Zachęcamy do udziału w Debacie oraz aktywnej dyskusji mającej na celu wypracowanie optymalnych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Debata odbędzie się w dniu 28 czerwca 2016 roku o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Wilkowie.

I Zastępca

Komendanta Powiatowego Policji