Poradnik interesanta

Wersja do wydrukuPDF version

REJESTRACJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

W celu zarejestrowanie działalności gospodarczej, należy wypełnić zamieszczony poniżej dokument

 

EDG-1 WNIOSEK O WPIS DO EWIDENCJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

 

oraz zgłoscić się do pokoju 210 w Urzędzie Gminy.

Rejestrację prowadzi P. Bogdan Nowak.

 

____________________________________________________________

Jak dokonac wymiany dowodu osobistego :

 

ABY WYROBIĆ DOWÓD OSOBISTY NALEŻY MIEĆ…• WNIOSEK O WYDANIE DOWODU OSOBISTEGO  Pobierz (139.33 KB)   - formularze wniosków pobiera się w biurze Referatu Spraw Społeczno Obywatelskich - pok. nr 206.

UWAGA! Podpis pod wnioskiem należy złożyć w obecności pracownika Urzędu.

 

Ponadto powinniśmy posiadać:

  • 2 FOTOGRAFIE (aktualne) - 35x45 mm, odkryte lewe ucho, bez kolczyka
  • W przypadku panien i kawalerów - SKRÓCONY ODPIS AKTU URODZENIA W ORYGINALE (Osoby urodzone na terenie gminy Wilków nie składają tego dokumentu - potwierdzają dane w USC w Wilkowie)
  • W przypadku osób żonatych oraz zamężnych - SKRÓCONY ODPIS AKTU MAŁŻEŃSTWA W ORYGINALE wraz z adnotacją o aktualnie używanym nazwisku. Osoby, które zawarły małżeństwo w Wilkowie nie składają tego dokumentu - potwierdzają dane w USC w Wilkowie
  • W przypadku osób rozwiedzionych oraz wdowców - SKRÓCONY ODPIS AKTU MAŁŻEŃSTWA W ORYGINALE wraz z adnotacją o aktualnie używanym nazwisku oraz przyczyną ustania małżeństwa. Osoby, które zawierały małżeństwo w Wilkowie nie składają tego dokumentu - potwierdzają dane w USC w Wilkowie

Opłata za wydanie dowodu osobistego wynosi 30 zł (dla Państwa wygody może być uiszczona bez prowizji w punkcie kasowym w Urzędzie w dniu składania dokumentów). ZŁOŻENIE WNIOSKU O WYDANIE DOWODU OSOBISTEGO WYMAGA OSOBISTEGO STAWIENNICTWA WNIOSKODAWCY. Komplet dokumentów należy złożyć w pok. nr 206. W PRZYPADKU WYMIANY DOWODU NALEŻY WZIĄĆ ZE SOBĄ DOTYCHCZASOWY DOWÓD OSOBISTY.Szczegółowych informacji udziela też:
Kierownik USC w Wilkowie
tel. 0-81 828 10 24