Komunikat o błędzie

• Warning: Invalid argument supplied for foreach() w tablefield_field_formatter_view() (linia 330 z /wilkow/sites/all/modules/tablefield/tablefield.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w tablefield_field_formatter_view() (linia 346 z /wilkow/sites/all/modules/tablefield/tablefield.module).

PPWOW - BENEFICJENCI

Projekt zakłada iż beneficjentami podjętych działań są mieszkańcy gminy Wilków – młodzież szkolna, dorośli w tym emeryci i renciści oraz osoby niepełnosprawne.
Ma on na celu: zaznajomienie się z walorami turystyczno -  rekreacyjnymi regionu Powiśla, jego historią i  wzajemne poznanie, wymianę doświadczeń oraz inspiracje do podejmowania wspólnych działań pomiedzy mieszkańcami poszczególnych miejscowości gminyProgram skierowany jest do trzech grup odbiorców:
ludzie starsi
dzieci i młodzież