Gmina Wilków Informacja dla rolników dot. szacowania strat w uprawach rolnych spowodowanych przez przymrozki wiosenne

Informujemy o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód w uprawach rolnych w wyniku wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych – przymrozków wiosennych.

Wnioski będą przyjmowane w Urzędzie Gminy w terminie od 16 maja do dnia 7 czerwca 2024 r.

Przypominamy, że powierzchnie upraw wpisane we wniosku o szacowanie strat muszą być takie same jak powierzchnie zgłoszone we wniosku o dopłaty bezpośrednie na 2024 r.

Do wniosku należy dołączyć:

kopię wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich za 2024 r.

Druki do pobrania poniżej lub w Urzędzie Gminy